Całodzienna adoracja

W związku z pandemią koronawirusa w Sanktuarium Bożego w Krakowie-Łagiewnikach – w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny – będzie całodzienna adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie, by mogły w niej uczestniczyć także osoby korzystające z transmisji on-line na stronie: faustyna.pl, na You Tube oraz w aplikacji mobilnej: Fuatsyna.pl. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy św., transmitowanej przed TVP 1, czyli około 7.45 do wieczornej Eucharystii o godzinie 17.00, a w czwartki także po tej Mszy św. do godziny 21.30.

Jezus powiedział do św. Faustyny: Czyń, co chcesz, rozdawaj łaski, jak chcesz, komu chcesz i kiedy chcesz (Dz. 31). Wraz z nią błagajmy więc o ustanie epidemii, ochronę przed wirusem, potrzebne łaski dla chorych, personelu medycznego i wszystkich służb zaangażowanych w naszej Ojczyźnie i na świecie w walkę z tą pandemią.