Codzienna Msza św. z Łagiewnik w TVP 1

W związku z pandemią koronawirusa codziennie do 8 kwietna pierwszy program TVP będzie transmitował Eucharystię z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach o godzinie 7.00 rano. W związku z tym w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny nie będzie Mszy św. o 6.30. Zgodnie z rozporządzeniami władz państwowych i kościelnych liczba osób uczestniczących w każdej Mszy św. czy innym nabożeństwie nie może przekraczać 5 osób. Transmisja on-line dostępna jest na stronie: www.faustyna.pl oraz w aplikacji: Faustyna.pl na android oraz iOS. Intencje terminowe będą odprawione w danym dniu, ale w innej godzinie, bez udziału wiernych.

Na stronie Rektoratu Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach: www.milosierdzie.pl są zamieszczane pliki do odsłuchania Mszy św. transmitowanej przez TVP1 codziennie o godzinie 7.00 rano.