„Jezusowe orędzie Miłosierdzia” w języku rumuńskim

Na stronie www.faustyna.pl dostępny jest folder „Jezusowe orędzie Miłosierdzia” w języku rumuńskim. Zawiera on najważniejsze wypowiedzi Pana Jezusa zapisane w „Dzienniczku” św. Siostry Faustyny, które dotyczą przekazanego dla Kościoła i świata orędzia Miłosierdzia. To orędzie św. Jan Paweł II dał na trzecie tysiąclecie wiary, aby ludzie lepiej poznali prawdziwe oblicze Boga i prawdziwe oblicze człowieka. Tekst wstępu i cytaty z „Dzienniczka” przygotowała Aghi Moulas w konsultacji z ks. Tadeuszem Rostworowskim SJ, tłumaczem dzieła św. Siostry Faustyny na język rumuński. To już 16 język, w którym folder „Jezusowe orędzie Miłosierdzia” udostępniany jest do niekomercyjnego szerzenia orędzia Miłosierdzia.