Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach jest już dostępny kolejny, 118. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” na kwiecień, maj, czerwiec 2020 roku. Można w nim przeczytać o 90. rocznicy objawienia święta Miłosierdzia Bożego, o bardzo ważnej książce o. Krzysztofa Wonsa SDS zatytułowanej „Miłosierdzie Wcielone. Lectio divina z Siostrą Faustyną” oraz o zagrożeniach wiary, o czym pisze ks. Józef Pochwat MS. Z Cynthią Leoward, mieszkającą w Kanadzie, ale apostołującą w Indonezji rozmawia s. Faustia Szabová. O biblijnej postaci Noego, człowieku ufności, żyjącym w moralnie zepsutym świecie, pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ZMBM. Ksiądz Piotr Szweda odpowiada na pytanie: Jak rozumiano miłosierdzie w Starym Testamencie, a jak w Nowym Testamencie? Siostra M. Elżbieta Siepak ZMBM kontynuuje rozważania o „Dzienniczku” św. Siostry Faustyny i encyklice Jana Pawła II „Dives in misericordia”. Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim. „Orędzie Miłosierdzia” rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Archiwalne numery są dostępne w internecie na stronie: www.faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.