Odnowione pokoje w “Domu św. Faustyny”

Odnowione pokoje gościnne w „Domu św. Siostry Faustyny” w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach są do dyspozycji pielgrzymów. Możliwość noclegu w miejscu, w którym niegdyś mieszkała, pracowała św. Siostra Faustyna oraz gdzie doświadczyła wielu niezwykłych spotkań z Jezusem i Matką Najświętszą, stwarza dodatkowy klimat do modlitwy i refleksji.

Przy recepcji znajduje się także zrekonstruowana cela św. Siostry Faustyny z unikatowymi pamiątkami, należącymi i używanymi przez Świętą. Odwiedzający mogą zapoznać się tutaj z historią miejsca, a także przybliżyć sobie orędzie Bożego Miłosierdzia, korzystając z dostępnych nagrań audio. W punkcie z upominkami można zaopatrzyć się w „Dzienniczek” oraz pamiątki związane z Sanktuarium.

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oferuje możliwość noclegu w tym wyjątkowym miejscu wszystkim, którzy chcą zatrzymać się dłużej w łagiewnickim Sanktuarium, by spędzić czas na modlitwie i refleksji, doświadczyć spotkania z Jezusem Miłosiernym i św. Siostrą Faustyną. W tym domu przyjmowane są zarówno grupy zorganizowane oraz indywidualni pielgrzymi. Rezerwacja miejsc: noclegi@faustyna.pl, tel.: 730 955 521 lub osobiście w recepcji. Więcej informacji na stronie: www.sanktuarium.faustyna.pl. Zdjęcia z „Domu św. Siostry Faustyny” w galerii.