Pieszo z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej

Zapisy do 23 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego  (punkt  informacyjny obok Domu Duszpasterskiego, który jest czynny codziennie  9.00 -17.00 z przerwą 15.00-15.30, lub w parafii MB Królowej Polski  w Krakowie-Nowym Ruczaju. Koszt – 25 zł od osoby, płatne gotówką.25 maja br. (sobota) po wspólnej modlitwie w bazylice z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach o godzinie 7:30 wyruszy XII Piesza Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymi pokonają trasę długości 33 km. Po drodze nawiedzą kościół Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie na Nowym Ruczaju i w Rzozowie oraz kościół Trójcy Przenajświętszej w Przytkowicach. Planowo do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej dojdą o 18:45. Po Eucharystii autokarami powrócą do Krakowa. Zapisy do 23 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego  (punkt  informacyjny obok Domu Duszpasterskiego, który jest czynny codziennie  9.00 -17.00 z przerwą 15.00-15.30, lub w parafii MB Królowej Polski  w Krakowie-Nowym Ruczaju. Koszt – 25 zł od osoby, płatne gotówką.