Nowy numer “Orędzia Miłosierdzia”

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia już jest dostępny kolejny, 107. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia”. Można w nim poczytać o miłosierdziu bł. Hanny Chrzanowskiej, peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny na Łotwie, budowie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku i rozmowę z s. Alicja Kaszczuk, zwaną „Polską matką Teresą” lub „Aniołem Afryki”. „W szkole św. Faustyny” ks. Karol Dąbrowski pisze o pragnieniach Jezusa zapisanych na kartach jej „Dzienniczka”, ks. Piotr Szweda odpowiada na pytanie: Jakie jest znaczenie uczynków miłosierdzia. Ponadto w numerze niezwykle przemawiające świadectwa ludzi, którzy doświadczyli w sposób spektakularny miłosiernej miłości Boga, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim. „Orędzie Miłosierdzia” rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Archiwalne numery są dostępne w internecie na stronie: www.faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.