Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach jest dostępny kolejny, 130. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” na kwiecień, maj, czerwiec 2024 roku. Można w nim przeczytać o najsłynniejszym obrazie Jezusa Miłosiernego z krakowskich Łagiewnik; o tym, jak żyć ze złamanym sercem i nieznanych epizodach z historii łagiewnickiego Sanktuarium z okresu I wojny światowej. Z  Ziemowitem Janaszkiem o jego spotkaniu z Jezusem Miłosiernym rozmawia s. Faustia Szabová ISMM. O biblijnym Mojżeszu w kontekście miłosierdzia Bożego pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM. Ksiądz Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: czy nie wystarczy być dobrym? Po co człowiekowi wiara? A ks. Karol Dąbrowski opowiada o ćwiczeniu w pokorze w życiu św. Siostry Faustyny. Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

„Orędzie Miłosierdzia” rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Archiwalne numery są dostępne w internecie na stronie: www.faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.